«Я просто хотів відчути себе багатієм». Африканський мільярдер зняв у банку $10 млн, а наступного дня поклав їх знову на рахунок
- Автор:
- Олена Козаченко
- Дата:
World Economic Forum / Flickr
Нігерійський бізнесмен-мільярдер Аліко Данготе зізнався, що кілька років тому зняв у банку $10 млн зі свого рахунку, щоб просто подивитися на гроші й усвідомити своє багатство. Про це пише Independent.
Аліко розповів, що коли тільки починав свій бізнес, то його метою, як і в багатьох, було заробити свій перший мільйон. Але, коли він зрозумів, що його статки складають понад $12 млрд, то усвідомив, що ніколи не бачив цих грошей наживо.
«Я сказав, добре, добре, ці цифри — просто записані числа», — розповів Данготе.
Після чого він пішов у банк і просто перевів у готівку $10 млн.
«Я поклав гроші в багажник машини, приїхав додому, відкрив його, подивився на ці 10 мільйонів доларів і сказав: «Тепер я вірю, що у мене є гроші», — додав мільярдер.
$10 млн він повернув на банківський рахунок вже наступного дня. На запитання журналістів, скільки грошей у нього з собою зараз, Дагот відповів: «Навіть долара не набереться».
Данготе вважається найбагатшою людиною в Африці, станом на 2019 рік його статки оцінюють у майже $11 млрд. Свій бізнес він починав з імпорту продуктів харчування та текстилю. Нині його називають цементним магнатом, також він має борошняний, цукровий, нафтовий та нафтохімічний бізнеси. Компанія «Dangote Group», якою володіє Данготе — найбільший конгломерат Нігерії і всієї Західної Африки. Цій компанії належить більшість ринку товарів народного споживання в країні.
- У німецькому містечку Бад-Фільбель девʼятирічний хлопчик намагався роздати сусідам заощадження своїх батьків.
- У Кенії антикорупційна кампанія президента Ухуру Муйбая Кеньятті вирішила прибрати кишені з поліцейської уніформи для боротьби з корупцією.
- 72-річний житель Великої Британії Кіт Кас продає квитки на власний похорон. У Каса — невиліковний рак простати. Діагноз йому поставили 12 років тому, а в 2007 році він заснував кампанію «Червона шкарпетка», мета якої — боротьба з цим захворюванням. Виручені з похорону гроші підуть на її розвиток.