Популярна японська блогерка виявилась 50-річним чоловіком. Він змінював зовнішність через додаток FaceApp

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Молода байкерша з Японії, на яку підписано понад 18 тисяч користувачів, виявилася 50-річним чоловіком на імʼя Цзунгу. Він просто редагував обличчя у додатку FaceApp, аби у сторінки було більше підписників.

Про це повідомляє Daily Mail.

«Гонщиця» вела у Twitter акаунт із 18 тисячами підписників й публікувала фотографії у байкерській куртці та поруч з байками Yamaha. Проте, «її» фанати почали помічати незвичайні речі на фотографіях — наприклад, волохату чоловічу руку і відображення у дзеркалі чоловічих рис обличчя.

@azusagakuyuki / Twitter

Hype

Японському розважальному телешоу вдалося розшукати власника сторінки. Зʼясувалось, що за нею стоїть 50-річний чоловік на імʼя Цзунгу. Він розповів, що використовував додатки для редагування фотографій, такі як FaceApp, щоб виглядати як «молода красива жінка», бо вважав, що ніхто не хоче бачити старого «дядька». Цзунгу додав, що просто хотів завоювати популярність в соціальних мережах, а також підвищити перегляди своїх постів.

Зараз же, коли все стало на свої місця, Цзунгу заявив на телешоу, що йому подобається почуватися «онлайн-знаменитістю». Тисячі людей у захваті від його навичок редагування, а жінки також жартують, що він на фото виглядає гарніше за них.