Держава знову виставила на аукціон Ірпінський виправний центр — але цього разу зі знижкою 50%

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
Держава знову виставила на аукціон Ірпінський виправний центр — але цього разу зі знижкою 50%

Фонд державного майна України

Держава вдруге виставила на аукціон Ірпінський виправний центр № 132— але цього разу зі знижкою 50%. Попередні торги не відбулись, адже покупці заявили, що ціна надвисока.

Про це міністр юстиції Денис Малюська повідомив у Facebook.

На подання заявки залишилось 29 днів. Стартова ціна — 110 105 794 гривні. Виправний заклад розташований у селищі Коцюбинське (під Києвом) на понад 8 га землі, до нього підведені комунікації. Більше інформації про заклад тут.

«Не проспіть свій історичний шанс інвестувати вигідніше і надійніше, ніж у біткоїн!» — зазначив міністр.

Перед цим на аукціоні виправний центр намагались продати 15 березня за понад 220 мільйонів гривень. Однак тоді торги не відбулись — потенційні покупці розцінили стартову ціну як зависоку і заявки не подали.

Нагадаємо, 5 лютого 2021 року Міністерство юстиції разом з Фондом державного майна запустили спецпроєкт в рамках приватизації, мета якого продати з аукціону майно вʼязниць, колоній та СІЗО, які вже не функціонують, а знаходяться на етапі консервації. Виручені гроші підуть на будівництво нових виправних установ європейського типу.

  • У січні 2021 року в Мінʼюсті заявили, що хочуть побудувати дві «модельні вʼязниці» під Києвом і Львовом, де будуть тестувати західноєвропейські практики.
  • 22 квітня 2020 року Кабінет міністрів підтримав впровадження платних камер підвищеного комфорту. Крім цього, Міністерство юстиції вирішило продавати подарункові сертифікати в платні камери СІЗО. Сертифікат можна придбати онлайн, а діяти він буде 6 місяців. Мінʼюст обіцяє «клієнтам» цілодобову охорону і триразове харчування.