У Сан-Франциско хочуть заборонити куріння в квартирах. Але це стосується лише тютюну

Автор:
Дмитро Мрачник
Дата:
У Сан-Франциско хочуть заборонити куріння в квартирах. Але це стосується лише тютюну

Rafael Castillo / Flickr

Влада американського міста Сан-Франциско хоче заборонити куріння в квартирах — таким чином бажають вберегти мешканців будинків від пасивного куріння. Але обмеження не стосується марихуани — її можна буде курити вдома й надалі.

Про це повідомляє CNN.

Згідно з замислом легіслатури, курити тютюн буде заборонено в будинках та на прилеглих територіях, де є три й більше квартири. Порушникам загрожує тисяча доларів штрафу.

«Пасивне куріння спричиняє шкоду, і всі повинні мати можливість дихати свіжим повітрям там, де вони проживають», — сказав член легіслатури Норман Ї після голосування.

Куріння тютюну вже заборонене в громадських місцях, і влада вирішила розширити це й на помешкання.

А от медичний та рекреативний канабіс курити дозволяється — на цьому спеціально наголосили.

Якщо мер міста ухвалить рішення, воно набуде чинності через місяць.

  • У США низка штатів — як демократичних, так і республіканських — проголосувала за легалізацію марихуани та псилоцибінових грибів. Зокрема в Орегоні декриміналізували будь-які наркотики, якщо ними володіють для власного вжитку — така наркополітика вже багато років працює в столиці Португалії.
  • Голова Національної поліції України вважає, що дозволяти будь-які наркотики — навіть марихуану — ні в якому разі не можна. На його переконання, медичний канабіс може «відобразитися на дітях».