Венчурний капіталіст зі США надав $2,5 мільйона протрампівській організації на пошук порушень під час виборів президента. Тепер невдоволений відсутністю успіхів підприємець хоче повернути свої гроші.
Про це повідомляє Insider.
Інвестор Фред Ешельман судиться з організацією True the Vote з Г’юстону, яка займається моніторингом виборів. Через два дні після голосування він дав їй $2 мільйони, а через тиждень — ще $500 тисяч. На той час більшість медіа прогнозували перемогу демократа Джо Байдена.
Наразі чоловік вимагає повернути хоча б $2 мільйони.
Попри те, що перегляд голосів у низці штатів не вплинув на перемогу Байдена, Трамп продовжує стверджувати, що вибори сфальсифікували. Навіть після формальної згоди розпочати передачу влади президент продовжує дописувати у Twitter про вкрадену перемогу.
Організація мала подавати позови у штатах з невеликою різницею голосів, збирати скарги очевидців і провести аналітичну роботу для виявлення порушень. Проте вже 17 листопада вона оголосила про відклик позовів у низці штатів.
Ешельман заявив у позові до суду, що неодноразово просив протрампівську організацію надати хоч якісь результати з пошуку порушень і пояснити, на що витрачають його гроші, але йому нічого конкретного не відповідали.
Тепер він звинувачує True the Vote у порушенні умов контракту та неправомірному використанні свого майна. Організація пообіцяла повернути мільйон, якщо Ешельман не буде звертатися до суду.
Зараз True the Vote заявляє, що продовжує досліджувати проблеми виборчої системи США, але для цього потрібно більше часу.
- Чинний президент США Дональд Трамп погодився розпочати передачу влади обраному президенту Джо Байдену, хоча результатів виборів він не визнає. До цього він заявляв про масові фальсифікації, «крадіжку виборів» тощо, а його адвокати озвучували конспірологічні теорії про те, чому переміг Байден. За їхніми словами, цьому посприяли комуністи та Джордж Сорос.
- Байден визначився з основними кандидатами на посади у своїй адміністрації, обрав державного секретаря США, радника з нацбезпеки, а також міністра фінансів — цю посаду вперше може обійняти жінка.
- Нинішня церемонія інавгурації може бути безпрецедентно несхожою на всі попередні — як через обмеження, повʼязані з пандемією коронавірусу, так і через Дональда Трампа, який не визнає результатів виборів і, найімовірніше, бойкотуватиме її.