На Мальдівах пропонують спеціальний «пакет віддаленого працівника». До нього входять робоче місце на пляжі та персональний помічник

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
На Мальдівах пропонують спеціальний «пакет віддаленого працівника». До нього входять робоче місце на пляжі та персональний помічник

Colin Watts / Unsplash

Розкішний курорт на Мальдівських островах Nautilus Maldives, який відновив роботу з 1 вересня, пропонує спеціальні «пакети віддаленого працівника» до 21 дня перебування.

Про це повідомляє CNN.

У цей «пакет» входитиме проживання, цілодобове харчування, безкоштовні послуги пральні, а також особисте місце роботи з видом на океан і персональний помічник.

Компанія пропонує проживання на атолі Баа, який є біосферним заповідником ЮНЕСКО.

Також там обіцяють щоденну йогу, фітнес та медитацію, разом із приватними поїздками на яхті та зустрічами заходу сонця.

Коштуватимуть «пакети» в залежності від терміну перебування. За такий «пакет» на двох на один тиждень потрібно буде віддати понад 23 тисячі доларів, за два тижні — 37 850 доларів, а за три — 52 тисячі доларів.

  • Мальдіви відкриті для іноземних туристів із 15 липня. Для вʼїзду в країну не потрібен тест на коронавірус або самоізоляція. До поїздки потрібно буде лише підтвердити бронювання в готелі, на круїзному кораблі або на курорті, який зареєстрований в Міністерстві туризму Мальдівської Республіки.