Рейтинг TikTok впав до 1,2 через відео індійського блогера. Тепер Google видаляє негативні коментарі

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Pixabay

Google видалив мільйони негативних відгуків про TikTok зі свого магазину Play Market після того, як рейтинг додатку знизився з 4,5 до 1,2 зірки. Про це повідомляє BBC.

Причиною падіння рейтингу стало відео індійського блогера Файзала Сіддікі, на акаунт якого підписані 13 мільйонів людей. У середині травня він опублікував відео, на якому бризкає в обличчя жінки рідиною. Наступний кадр — обличчя жінки з яскравим макіяжем, що нагадує шрами та синці від кислотних опіків.

Підписники вирішили, що рідина, яку хлопець виливає на дівчину, — це кислота, а ролик — пропаганда насильства над жінками.

Після шквалу критики блогер вибачився за своє відео, а TikTok видалив кліп. «Відповідно до політики, ми не допускаємо контенту, який загрожує безпеці інших людей, сприяє фізичному насильству або заохочує насильство над жінками», — заявили у TikTok.

Після того як критики блогера створили фейкові акаунти, щоб протестувати проти додатку у крамниці застосунків Play Market, у ситуацію втрутилась компанія Google. У компанії заявили, що вжили «коригуючих заходів»: «Коли ми дізнаємося про випадки зловживання спамом, ми переглядаємо і вживаємо коригуючих заходів, щоб видалити невідповідні оцінки та коментарі».

Повідомляється, що Google видалив понад 5 мільйонів оцінок на одну зірку, але залишив багато з них.