У Мексиці німецький гонщик майже виграв гонку «Формули Е». Якби не заряд батареї

Олег Панфілович

На гонці «Формули Е» в Мехіко переможець визначився лише на фінішній прямій, коли у лідируючого весь заїзд німця Паскаля Верляйна несподівано закінчився заряд батареї, пише CNN.

Переможцем став бразилець Лука де Грассі, який на останніх метрах дистанції колесо в колесо боровся з Верляйном. Втім, перемога в будь-якому разі дісталася би бразильцеві, оскільки після фінішу Верляйн був оштрафований на 5 секунд за зрізку шикани (послідовність звивистих поворотів).

Другим до фінішу прийшов Антоніо Фелікс да Кошта, трійку кращих замкнув Едоардо Мортара. Сам же Верляйн посів лише 6 позицію.