Нацполіція випустила на дороги «автобус-привид». Він шукатиме найкращого водія

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Національна поліція випустить на дороги України «некерований автобус» для залучення уваги до питання безпеки на дорогах, повідомляє прес-служба відомства.

Цей етап є частиною проекту «Керуй», який стартував у минулому році. Його запустили Національна поліція і Консультативна місія Європейського союзу для того, щоб привернути увагу водіїв та пішоходів до безпеки дорожнього руху. Автобус обладнано таким чином, щоб створювалось враження, ніби за кермом нікого немає.

Прес-служба Національної поліції

Прес-служба Національної поліції

«Некерований автобус» буде подорожувати країною у пошуках найкращого водія. Мета проекту — привернути увагу до питання безпеки на дорогах та важливості дотримання Правил дорожнього руху», — заявив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.

Чиновник зазначив, що з початку року на дорогах України сталося понад 122 тисяч ДТП. Майже 20 тисяч з них — із постраждалими. «І хоча порівняно з минулим роком кількість ДТП зменшилась на 10%, ця проблема залишається пріоритетною для поліції. Адже ми говоримо про життя і здоровʼя людей», — сказав Фацевич.