У США чоловік вирішив випробувати здатність Tesla виявляти перешкоди. У ролі «перешкоди» він використав сина

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

У США чоловік використав власного сина у ролі перешкоди для того, щоб випробувати режим автопілота у автомобілі Tesla і його здатність розрізняти та зупинятися перед пішоходами.

Про це пише CNN.

Житель Північної Кароліни Кармін Купані володіє магазином, який продає запчастини для Tesla. Він пояснив свій вчинок тим, що виступає проти критики американських органів влади на адресу автопілота Tesla. Національна адміністрація з безпеки дорожнього руху США відмовляється дозволити використання цього режиму, поки не буде доведено його безпечність.

Щоб довести переваги цього режиму, Купані зняв тест «повного безпілотника» на паркувальному майданчику. Зазвичай для тестів використовують манекени, але Купані вирішив залучити свого сина. Дитина стояла посеред дороги, тримаючи смартфон і знімаючи тест. Купані направив електрокар в її бік та увімкнув автопілот, а автомобіль досяг швидкості у понад 55 км/год. Tesla плавно загальмувала і повністю зупинилася перед сином Купані.

  • У лютому стало відомо, що Tesla відкличе майже 54 тисячі електрокарів з автопілотом Full Self-Driving (Beta), оскільки система автономного водіння не реагує на знак «Стоп» на перехрестях. Через це машина продовжує рух зі швидкістю 9,6 км/год та створює аварійні ситуації.
  • Пізніше Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США почала розслідування щодо 416 тисяч автомобілів Tesla після скарг про незаплановане спрацьовування гальм під час використання системи автопілота.