Зеленський доручив відновити ФК «Кривбас». Відповідальним за це призначили нардепа «Юзіка»

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Президент Володимир Зеленський доручив відновити футбольний клуб «Кривбас» із Кривого Рогу. Відповідальним за це призначили нардепа Юрія Корявченкова — колишнього актора студії «Квартал 95» «Юзіка».

Про це Зеленський заявив під час відкриття стадіону у місті Нова Каховка.

Під час відкриття міський голова Нової Каховки розповів, що у них в місті грає клуб «Енергія» і він постійно змагається із криворізьким «Гірником». Натомість Зеленський згадав про ФК «Кривбас», який закрили 2013 року.

«Гірник» — нормальний клуб. Був ще «Кривбас». На жаль, закрили. Я цьому, нашому Юрію Корявченкову… ми йому поставили завдання, він зараз говорить з федерацією, щоб в Кривому Розі «Кривбас» повернути. Навіть не тому, що ми з Кривбасу. Просто неправильно закривати клуби», — повідомив президент.

  • Футбольний клуб «Кривбас» із Кривого Рогу був заснований ще 1927 року. З 1992 року грав в Українській прем’єр-лізі. «Кривбас» двічі посідав третє місце, а також одного разу став фіналістом Кубка України. Улітку 2013 року його було розформовано через фінансові проблеми.
  • У 2015 році ФК «Кривбас» відновили, але на регіональному рівні. Команда спробувала свої сили в аматорському чемпіонаті, однак посіла у своїй групі останнє місце.