В Австралії церква під виглядом «диво-ліків» від коронавірусу продавала промисловий відбілювач

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
В Австралії церква під виглядом «диво-ліків» від коронавірусу продавала промисловий відбілювач

Thana Prasongsin / Getty Images

Влада Австралії оштрафувала місцевий філіал американської «Церкви Буття» на $150 тисяч за рекламу та продаж «ліків від коронавірусу», які містили промисловий відбілювач.

Про це пише The Guardian.

Управління з лікарських засобів (TGA), заявило, що церква продавала розчин, що містить діоксид хлору, який використовується для відбілювання та дезінфекції текстилю.

Крім того, стало відомо, що лідер американської «Церкви Буття» Марк Гренон написав президентові США Дональду Трампу листа за кілька днів до того, як президент США заявив, що прийом дезінфектантів може допомогти в лікуванні коронавірусу.

Австралійські чиновники повідомили, що діоксид хлору — потужний відбілювач, який використовується в промислових процесах, таких як текстильне виробництво, та може призвести до летальних побічних ефектів.

У заяві управління йдеться, що не існує клінічних, науково визнаних доказів, які показують, що «ліки» можуть допомогти в боротьбі з COVID-19. «Використання розчину становить серйозний ризик для здоровʼя і може спричинити до нудоту, блювання, діарею та сильне зневоднення, що в деяких випадках може призвести до госпіталізації», — підкреслили в управлінні.

Сама ж церква наполягає на своєму «праві здійснювати таїнства». «Ви йдете в католицьку церкву і питаєте про їхні вина, або хліб, який вони подають в євхаристії? Ні. То чому світ не дасть нам спокій? Це наші таїнства», — відповіли виданню у австралійській філії церкви.