Американець плюнув в українця, який попросив його прибрати за собою сміття. І тепер він має написати есе про труднощі мігрантів

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

У США місцевий житель плюнув в українського іммігранта, коли той попросив його прибрати за собою сміття. Суд зобов’язав його написати есе, повідомляє New York Times.

У Портленді менеджер автосалону з України попросив 37-річного американця прибрати за собою сміття, той у відповідь плюнув на іммігранта, пригрозив порізати його і порадив повернутися до своєї країни.

Обвинувачений не визнав і не заперечив свою вину.

Суд постановив, що американець має написати есе на 500 слів про труднощі мігрантського життя. Також обвинувачений отримав 90 днів увʼязнення, але він їх уже відсидів.

Суддя вважає таке покарання ефективнішим, ніж увязнення, наголошуючи, що обвинувачений має подумати, що його дії могли означати для іммігранта.

«Я не прошу вас зосередитися на якійсь конкретній країні. Я хочу, щоб ви поставили себе на їхнє місце та написали твір про перепони, які трапляються на їхньому шляху», — сказав суддя під час винесення вироку.