До будинку Бориса Джонсона викликали поліцію через його сварку з дівчиною

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

До будинку, де мешкає британський політик Борис Джонсон, викликали поліцію, оскільки сусіди почули крики і гучні звуки. Про це повідомляє BBC.

Так, супутниця політика Керрі Саймондс кричала йому «відчепися від мене» і «забирайся з моєї хати».

Пізніше в поліції зізналися, що провели «переговори з усіма, хто перебував за цією адресою». За їх словами, «усі цілі та неушкоджені» і приводів для виклику не було.

Сусід політика уточнив, що перед викликом поліції чув крики, за якими почулися «шум і удари». Йому навіть вдалося записати інцидент на телефон.

На записі чутно, як голос, схожий на голос Джонсона відмовляється покинути будинок своєї супутниці і просить її «злізти з ноутбука». Після цього чути звук падіння предмета.

Жінка звинувачувала політика в безвідповідальності і розбещеності.

«Ти ні про що не дбаєш, тому що ти розпещений. Тобі наплювати на гроші, як і на все інше», — кричала жінка з голосом, схожим на Керрі Саймондс.

Хто така Керрі Саймондс?

30-річна Керрі Саймондс є колишнім директором зі звʼязків з громадськістю від партії торі. Саме вона є винуватицею розлучення Джонсона з дружиною Мариною Уілер.

  • Колишній глава Міністерства закордонних справ великої Британії і ексмер Лондона Борис Джонсон набрав найбільше голосів у першому турі виборів лідера Консервативної партії Великобританії.
  • Кандидат у премʼєр-міністри Великобританії Борис Джонсон заявив, що в разі його обрання не має наміру платити Євросоюзу відступні за Brexit, поки не добʼється від організації прийнятних умов.
  • Премʼєр-міністр Великобританії Тереза Мей пішла у відставку 7 червня. Між чиновниками почалася боротьба за цю посаду. Лідер партії торі повинен буде очолити уряд країни. Офіційно кампанія щодо вибору голови Консервативної партії почалася 10 червня.