«Благословенна парасоля». Американка викликала поліцію через «самогубцю» у накидці з серіалу «Оповідь служниці»

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:
«Благословенна парасоля». Американка викликала поліцію через «самогубцю» у накидці з серіалу «Оповідь служниці»

Patricia Wong / Flickr

У Нью-Йорку жінка викликала поліцію, бо їй здалося, що на даху сусіднього будинку стоїть людина у накидці з серіалу «Оповідь служниці».

Кейсі Маккормік подумала, що якась жінка збирається скоїти самогубство, стрибнувши вниз.

Про це повідомляє New York Post.

Маккормік викликала поліцію. Невдовзі правоохоронці надіслали їй повідомлення: «Благословенна парасоля», та додали фото великої червоної парасолі, що стояла на даху.

Про що «Оповідь служниці»?

Американський серіал, премʼєра якого відбулася в квітні 2017 року. Він базується на однойменному романі Маргарет Етвуд. Події у серіалі відбуваються в майбутньому. За сюжетом, у Галааді лише одна зі ста жінок може народити здорову дитину, тому таких жінок збирають у спеціальні табори, де готують до єдиної мети — зачати та народити дитину для офіцерів, чиї дружини не здатні цього зробити.

Головна героїня, Джун Осборн, не змогла разом з чоловіком і дочкою перетнути кордон і тепер змушена працювати сурогатною матірʼю. Протягом серіалу глядачі дізнаються про те, яким було життя Джун до державного перевороту і як американське суспільство прийшло до такого рішення. За підсумками 2017 року телесеріал здобув перемогу в шести номінаціях премії «Еммі».

  • Сервіс Hulu зняв перший повнометражний трейлер 3-го сезону драми-антиутопії «Оповідь служниці» про сексуальне рабство у вигаданому тоталітарному суспільстві — Республіці Галаад. Країна розташована на території сучасних США.