«Втомився від умовлянь матері». Японець одружився з віртуальною помічницею

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
«Втомився від умовлянь матері». Японець одружився з віртуальною помічницею

Taro Karibe / Getty Images

Житель Японії Акіхіко Кондо одружився з віртуальною співачкою Hatsune Miku, яку на весіллі замінила лялька, пише видання The Japan Times.

35-річний Кондо витратив на організацію урочистостей два мільйони ієн (близько 500 тис. гривень). На весілля не прийшов ніхто з його родичів. Наречений заявив, що його мати не вважає цю подію «гідною святкування». Тим не менш, весілля відвідали 40 гостей.

Кондо з березня живе разом з віртуальною помічницею в образі Міку. За цей девайс він заплатив 319 тисяч ієн (80 тис. гривень). Наречений стверджує, що його голографічна дружина будить його вранці, проводжає на роботу, а ввечері вимикає світло і бажає надобраніч. Кондо спить з ляльковою версією Міку, яка й була присутня на весіллі.

Офіційно шлюб не був зареєстрований. Компанія Gatebox, яка виробляє капсули з голограмою Міку, вручила Кондо «свідоцтво про шлюб між двома вимірами».

Японець стверджує, що отримує безліч повідомлень зі словами підтримки і вимагає визнати себе і таких, як він, сексуальними меншинами, тому що втомився від умовлянь матері «знайти собі справжню жінку».

Кондо зізнався, що стосунки з дівчатами у нього не складалися зі школи, тому що їх відлякувало його маніакальне захоплення аніме. Він додав, що Міку врятувала його від депресії, а з реальними жінками він може тільки дружити.